Daržovių duonelė su burokais ir kopūstais

Unikalios sudėties ir nepakartojamo skonio BUROKŲ IR KOPŪSTŲ DUONELĖS nustebins net išrankiausius ragautojus. Nekeptos, be pridėtinių miltų bei cukraus. Į gardžiąsias daržovių duoneles mes sudėjome tik tai, kas vertinga ir sveika Jums ir Jūsų vaikams. Burokų ir kopūstų duonelės turi daug skaidulinių medžiagų, kurios turi teigiamą poveikį savijautai. Tinka žaliavalgiams, veganams, vegetarams ir visiems besirūpinantiems savo savijauta bei ieškantiems naujų skonių.

Traškios, maistingos ir labai skanios BUROKŲ IR KOPŪSTŲ DUONELĖS džiovinamos žemoje temperatūroje (35oC), tam, kad būtų išsaugotos kone visos daržovėse ir sėklose esančios vertingosios medžiagos bei vitaminai.* Burokų ir kopūstų duonelėje yra daug skaidulinių medžiagų.

Valgykite daržovių duoneles vietoje įprastos duonos, gardinkite jas savo mėgstama užtepėle, sūriu ar netgi džemu. Atraskite Jums patinkantį derinį, kuris džiugins namuose, darbe ar iškylaujant. Suvalgius vos kelias riekeles daržovių duonelės, Jūs nepastebėdami suvartosite dalį rekomenduojamos skaidulinių medžiagų normos ir pagerinsite savo savijautą, įsikrausite energija. Mes siūlome Jums bent kelis kartus per savaitę suvalgyti po 1-2 riekeles ir taip praturtinti savo mitybą. Dėl džiovinimo žemoje temperatūroje, duoneles gali valgyti žaliavalgiai, veganai, vegetarai, savo savijauta besirūpinantys bei visi naujų skonių ieškantys valgytojai.

Sudėtis: burokai (35 %), kopūstai (35 %), sėklų mišinys (30 %): sezamų sėklos (29 %), saulėgrąžų branduoliai (25 %), linų sėmenys (25 %), kanapių sėklos (10 %), moliūgų sėklos (10 %), druska (0,8 %), malti juodieji pipirai (0,2 %).

Pakuotė - 100 g.

3,00 € /vnt
Šunykštos g., Bebrūnai, Anykščių rajono savivaldybė, 29257
LT100011558814
Vilma Tocionytė
+37060622646
Pristatymo informacija
Trečiadieniais produktus pristatome į Vilnių, ketvirtadieniais į Kauną. Į kitus miestus siunčiame: Omniva paštomatas - 3 Eur; Kurjeris - 9 Eur. Užsakymus nuo 30 Eur pristatome nemokamai.
Pristatymo būdai:
  • Pristatymas į namus - 5.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 30.00 €
  • Omniva paštomatai - 3.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 30.00 €
  • Omniva kurjeris - 9.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Atsiėmimas vietoje - 1.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 1.00 €

Kiti produktai iš

Loading...