Apie projektą

Tai unikali elektroninė parduotuvė, kuri padeda Lietuvos ūkininkams ir smulkiajam verslui prekiauti savo gaminama produkcija.

Asmeninės internetinės parduotuvės kūrimas ir jos viešinimas reikalauja papildomų finansų ir laiko resursų, todėl „Kaimas į namus“ platforma dirba kaip nemokamas paramos instrumentas lietuviško kaimo gėrybių augintojams ir tiekėjams.

Šiuo projektu skatinama trumpųjų maisto tiekimo grandinių (TMTG) plėtra. Siekiama, kad natūralūs produktai būtų kuo mažiau perdirbami, o kelias nuo gamintojo iki vartotojo būtų kuo trumpesnis. „Kaimas į namus“ elektroninėje parduotuvėje produkcija bei paslaugos parduodamos be tarpininkų: prekės įsigijimas ir apmokėjimas vyksta tiesiogiai. Taip pat su daugeliu pardavėjų galima susisiekti nurodytais kontaktais.

Elektroninės parduotuvės pardavėjams (tiekėjams) nėra taikomi jokie mokesčiai. Norintiems pradėti prekiauti savo produkcija bei paslaugomis tereikia užpildyti PARDUOTUVĖS TIEKĖJO ANKETĄ, kurią rasite ČIA.

„Kaimas į namus“ elektroninės parduotuvės administratorius yra Žemės ūkio agentūra prie Žemės ūkio ministerijos, kuri administruoja, prižiūri ir viešina šią platformą.

Loading...