Apie mus

Čia galite įsigyti rankų darbo drabužių ir aksesuarų visai šeimai. Taip tat smulkmenų namų dekorui. Asortimente esantys drabužiai ir aksesuarai – toli gražu ne viskas, ką siūlome. Priimame individualius užsakymus tam, kad išpildytume kiekvieno kliento lūkesčius. Turite suknelės ar skraistės viziją, bet niekur tokios nerandate? Rankdarbių Kavinė išpildys Jūsų svajonę. Su įsiklausimų į Jūsų norus, dėmesiu detalėms ir didele meile sukursime unikalų produktą atspindintį Jūsų asmenybę.

Istorija 

Šių mylinčių, kruopščiai mezgančių bei siuvančių rankų savininkė – Eglė Žemgulienė. Visi siuviniai ir mezginiai Rankdarbių Kavinėje – Eglės rankų darbas. Nuo 18 metų virbalų iš rankų nepaleidžianti ir ilgametę patirtį ne tik Lietuvos, bet ir Norvegijos rinkoje turinti mezgėja geba kurti išskirtinius ir praktiškus mezginius, kurie per daugybę metų papuošė ir sušildė begalę žmonių. Tačiau tik mezgimu Rankdarbių Kavinėje neapsiribojama. Pajutusi poreikį kurti įvairesnius drabužius, Eglė nusprendė išnaudoti savo talentą siuvime ir reikiamų įgūdžių įgijo Dygsnio kursuose ir nuo 2021 m. rugsėjo mokosi Klaipėdos technologijų mokymo centre siuvėjos specialybės. Dabar ji ne tik mezga, bet ir siuva drabužius – nuo vaikiškų sportinių komplektų iki puošnių vakarinių suknelių.

Darbo principai

Rankdarbių Kavinės pagrindiniai darbo principai – 100% atsidavimas darbui, atidumas detalėms bei ypač aukštos kokybės medžiagos. Čia visuomet išbandomos naujovės bei inovatyvios priemonės, tačiau dirbama tik su natūralių pluoštų siūlais, išskirtinės kokybės audiniais ir pasaulyje pripažintų prekės ženklų įrankiais. Tarp jų – Lykke, ChiaoGoo, Bernina, Rubina bei daugelis kitų. Svarbiausia mums – šypsena Jūsų veide išpildžius visus lūkesčius bei sukūrus aukštos kokybės išskirtinį produktą.

Eglė Žemgulienė 867238233

Pardavėjo produktai

Pristatymo informacija
Pristatymo būdai:
  • Venipak kurjeris - 5.99 €.
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • LP Express paštomatai - 2.99 €.
  • Omniva paštomatai - 2.99 €.

Pardavėjo paslaugos

Kita

Drabužių siuvimas pagal užsakymus vaikams ir moterims. Drabužių taisymas. Užuolaidų trumpinimas.
Klaipėdos r. savivaldybė, Liepų g. 8, Veiviržėnai, Klaipėdos r. sav., LT-96275
Visus metus
Paysera Bankiniu pavedimu Atsiskaitymas vietoje

Atsiliepimai apie ūkį

Loading...