Apie mus

Lietuvoje kuriame naują mėgavimosi maistu kultūrą, į kasdienį racioną įtraukiant produktus iš naminių svirplių. Tai aukščiausios kokybės baltymai, pilnavertis maisto šaltinis, turtingas vitaminais, mineralais, skaidulomis ir kitomis geromis savybėmis.

Mūsų prioritetai – tvarumas bei visavertė ir sveika mityba, kurių pagrindiniais aspektais ir naujovėmis norime dalintis.

Esame gamybinė įmonė, dirbame 4 metus, kuriame maisto produktų liniją, kurioje dominuoja naminiai svirpliai. Ateities maistas kiekvienam jau pasiekiamas šiandien!

Organizuojame edukacinius – degustacinius renginius, taip pat integruojame kūrybinius sprendimus į jūsų asmenines šventes, įmonių vakarėlius, sąskrydžius, kitus motyvacinius renginius. Kiekvienas susitikimas kupinas įspūdžių, gerų emocijų. Įneškite naujovių ir jūs. Plėskime draugų ratą!

Kviečiame susipažinti su mūsų veikla, gaminiais bei įsigyti sertifikuotą, aukščiausios kokybės produkciją – nuo džiovintų svirplių ar svirplių miltų iki netikėčiausius skonius atskleidžiančių užkandžių su svirpliais.

Greta Budreikė +37067814299

Pardavėjo produktai

Pristatymo informacija
Pristatymo būdai:
  • LP Express paštomatai - 3.00 €.
  • Omniva paštomatai - 3.00 €.
  • Pristatymas į namus - 5.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapiai)

Atsiliepimai

Loading...