Apie mus

Esame jaunas, smulkus, Lietuvoje auginamų uogų, vaisių ir šitake grybų ūkis įsikūręs šalia Klaipėdos, vos minutė kelio nuo Palangos plento (A13) Kretingos link (55.804068, 21.148870).

Labai patogus susisiekimas važiuojant į Kretingą, Palangą, Šventąją, Klaipėdą...

Savo sode auginame:

🍒 melsvauoges (valgomojo sausmedžio uogas),

🍒 šilauoges,

🥝 aktinidijas,

🍒 medlievas (karintus),

🍒 avietes,

🍒 gervuoges, 

🍒 juoduosius serbentus,

🍋 svarainius,

🍒 šaltalankius,

🍒 agrastus,

🍒 spanguoles,

🍒 putinų uogas,

🍑 abrikosus,

🍒 slyvas,

🍒 vyšnias,

🍒 trešnes,

🍐 kriaušes,

🍎obuolius (t. sk. antaniniai obuoliai),

Šitake grybai.

 

Nedideliame ūkyje auginame uogas ir vaisius, kurie nėra labai plačiai paplitę Lietuvoje (valgomojo sausmedžio, aktinidijų, medlievų, spanguolių, šaltalankių, putinų uogos), tačiau turi labai didelę maistinę vertę, galima vadinti supermaistu - jose gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų, kurie turi imuninę sistemą stiprinantį poveikį organizmui. Uogose ir vaisiuose gausu skaidulinių medžiagų.

 

2023 m. ūkyje pradėti auginti grybai shiitake (Valgomasis dantenis, lot. Lentinula edodes). Tai supermaistas - grybas turi unikalią sudėtį ir daugybę gydomųjų savybių. Šitake grybai, turintys didelę maistinę vertę ir turtingą cheminę sudėtį, turi gana mažą kalorijų kiekį - 100 g šviežio šitake yra apie 50 kcal. Šitake yra visiškai universalus ir tinkamas bet kokiam perdirbimui: virti ir marinuoti, keptis ir sūdytis, džiovinti ir užšaldyti ilgam laikymui.

Šitake vertinant iš medicininės pusės, nustatyta, kad jis turi unikalių medžiagų. Viena iš jų – polisacharidas Lentinan, pasižymintis antibakterinėmis, antimikrobinėmis, antivirusinėmis, priešvėžinėmis bei imunitetą skatinančiomis savybėmis.

 

Siekdami trumpinti tiekimo grandinę ir Jums pateikti kuo šviežesnę produkciją - uogas, vaisius ir šitake grybus parduodame tiesiai iš savo ūkio. Šviežio derliaus sezonas prasideda birželio mėnesį, baigiasi - lapkričio. Kitu metų laiku prekiaujame šaldyta, džiovinta ir perdirbta produkcija.

 

Gerai dienos pradžiai pamaloninkite gomurį nuostabaus skonio mūsų su didele meile užaugintų uogų ir vaisių, pasimėgaukite šitake grybais! Iki malonių susiuogavimų!!!

 

Maisto tvarkytojo registracijos Nr. 550001854 ir Nr. 550001862.

 

Apie mus rašė: Į populiarių uogų gretas braunasi ir retos rūšys

Sprendimas auginti retas uogas pasiteisino: pirkėjai pradeda ieškoti sezonui dar neprasidėjus

Klaipėdos rajono ūkininkas siūlo sveikatai palankią produkciją „Slėnio uoga“

Apie mus rodė per TV: Svajonių ūkis; Svajonių ūkis;

Facebook puslapis

Lietuviškų uogų ir vaisių ūkis

 

 

Skambinkite, rašykite tel. Nr. +37069077707.

Minimali užsakymo suma su pristatymu iki 20 km atstumu - 80 Eur.

Minimalus laikas užsakymui suruošti - 24 val.

 

 

 

#funkcionalusismaistas #supermaistas #Ekoschemos #sodas #uogos #vaisiai #gamta #gamtaipalanku #žaliasiskursas #lietuvškosuogos #šviežiosuogos #Palanga #Kretinga #Klaipėda #Nida #Neringa #Šventoji #serbentai #sausmedis #melsvauogė #Haskap #Honeyberry #valgomojosausmedziouogos #agrastai #svarainiai #medlievos #karintai #amelankiai #razinkos #gervuogės #avietės #šaltalankiai #putinuuogos #abrikosai #vyšnios #trešnės #slyvos #saldžiosuogos #obuoliai #antaniniai #kriaušės #šilauogės #sodinukai #šaldytouogos #desertas #pastilės #saldainiai #ekologiškoauogos #ekologiškivaisiai #ekologiška #seabuckthorn #shiitake #sitakegrybai #valgomojodanteniogrybas #grybai

Deividas Rumbutis +37069077707

Pardavėjo produktai

Pristatymo informacija
Nuolatinė prekybos vieta Stančiuose (vos minutė kelio nuo Palangos plento (A13) Kretingos link arba 4 km nuo Klaipėdos, 55.804068, 21.148870), Klaipėdos r., tačiau atvežame į Klaipėdą, Palangą ir į Šventąją. Kiti pristatymo būdai derinami asmeniškai telefonu +370 690 77 707.
Pristatymo būdai:
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • Omniva paštomatai - 7.00 €.
  • Pristatymas į namus - 6.00 €.
  • Venipak paštomatai - 6.00 €.

Atsiliepimai

Loading...