Apie mus
Esam jauna šeima ir kartu bitininkai, patirtį ir žinias perėmę iš savo senelių bitininkų. Patys su bitėmis pradėjome draugauti atsikraustę iš Vilniaus į kaimą 2017 metais. Nors išbandėme daug veiklų (vištos mėsinės bei dedeklės, žąsys antys, avys), širdis labiausiai linko prie bičių. 2019 metais sukūrėme savo prekės ženklą, ko pasekoje pradėjo sparčiai plėstis mūsų klientų ratas.

Domimės naujovėmis ir stengiamės pateikti aukščiausios kokybės bei estetikos derinį. Nuoširdus aptarnavimas tai ko šiais laikas dažnai pritrūkstam, taigi tai yra viena iš mūsų vertybių. Jei tik turime galimybę stengiamės produkciją pristatyti asmeniškai į rankas, kitais atvejais visada saugiai supakuojant drąsiai siunčiame po visą pasaulį.

Su kiekvienais metais plečiame savo asortimentą. Pas mus galite rasti:
Žiedadulkės
Žiedadulkės meduje
Bičių duonelė
Pikis (propolis)
Riešutai meduje (jau greitai)
Įvairūs medaus skanėstai su liofilizuotomis uogomis ar žolelėmis (jau greitai)
Juodasis ir pieninis šokoladas su žiedadulkėmis
Medaus statinaitės
Bičių vaško žvakės
Medaus dovanos
Na ir žinoma pievų bei miško medus.

Medus bei bičių produktai tai sveikatos šaltinis žinomas nuo senų senovės. Mūsų bitės yra Butėnų kaime Anykščių rajone, kur aplink daug natūralių pievų, miškų bei ekologinių ūkių. Kita dalis bičių yra Šimonių girioje, kur 8 kilometrų spinduliu nėra jokių taršos objektų, dėl to, nors ir neturime ekologinio medaus sertifikato, sąžinė rami, kad pateikiame geros kokybės produkciją. Visą mūsų produkciją galite rasti puslapyje www.medausukis.lt
Eimantas Matelis +37060792202

Pardavėjo produktai

Atsiliepimai apie ūkį

Loading...