Mobilus padėklas užkandžiams ir gėrimams

 

Pagrindas Uosio mediena (klijuota)
Spalva Natūralios uosio medienos spalva
Matmenys 61cm : 19cm, aukštis: 13cm, skyrelių maistui skaičius: 6, skyrių taurėms/gėrimams skaičius: 4, skyrių taurėms/gėrimams skersmuo: 4 skyriai po 8.50cm
Pastabos Impregnuotas aliejumi, tinkamu naudoti sąlyčiui su maistu
Pristatymas Pristatomas pilnai surinktas

Šis medinis padėklas sudarytas iš dviejų platformų, pertvara sujųngtų statmenai, šešių skyrelių maistui/užkandžiams bei keturių skyrelių gėrimams ar taurėms. Abejose padėklo pusėse yra rankenos, kurios supaprastina jo pernešimo į kitą vietą procesą. Padėklo pagrindą sudaro natūrali mediena, kuri daugelį metų laikoma viena vertingiausių. Jis pagamintas iš ekologiškų medžiagų ir yra itin tvirtas bei ilgaamžis. Tai puiki idėja ieškantiems praktiškos dovanos.

Individualus produktas derinamas privačiai.

57,00 € /vnt
Pristatome per 5-8 dienas
Varpo g. 20-2, Kudirkos Naumiestis, 71317
303308821
Aurimas Staugaitis
+37066275890
Pristatymo informacija
Prekės pirkėjui perduodamos būstinėje Kudirkos Naumiestyje, Šakių rajone, arba jos pristatomos pirkėjui jo nurodytu adresu. Gaminiai gabenami naudojantis kurjerio paslauga arba paštomatais. Pasirinkus kurjerio paslaugas, prekės yra pristatomos pirkėjo nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai pardavėjas neturi pagaminęs reikiamo prekių kiekio, o pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Pristatymo būdu pasirinkus paštomatą, prekės išsiunčiamos Omniva, DPD arba Venipak paštomatu. Prekių pristatymas ir surinkimas iš paštomatų vyksta pagal siuntų pristatymo ir surinkimo tvarkaraštį. Tvarkaraščius galima rasti oficialiose vežėjo paslaugų svetainėse https://www.omniva.lt/, https://www.dpd.com/lt/lt/ arba https://venipak.lt. Siunta laikoma kiekviena atskira siunta ir jos siuntimas pirkėjui apmokestinamas pagal siuntos dydį S, M arba L.
Pristatymo būdai:
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • Venipak paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD pickup paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €

Kiti produktai iš

Loading...