Ekologiškos, lukštentos moliūgų sėklos 200 g

Lukštentos moliūgų sėklos yra malonaus riešutėlių skonio. Tinka salotų, košių, troškinių, kepinių gamybai. Galima kepinti, malti ir dėti į įvairius patiekalus.

Sveikatos Nauda:

Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgštys. Moliūgų sėklos yra tikras maistingųjų medžiagų lobynas, nes turi daug Omega 3, Omega 6 riebalų rūgščių. Tai gali padėti sumažinti aukštą kraujo spaudimą ir didelį cholesterolį. Gausu antioksidantų, kurios padeda palaikyti gerą ląstelių būseną bei užkirsti laisvųjų radikalų poveikiui.

Cinkas ir kaulų ir akių sveikata. Sėklos yra puikus cinko šaltinis, vienoje saujoje yra apie 70 % paros normos. Kaip žinoma, cinkas atkuria kaulų tankį, apsaugo nuo osteoporozės, nuo sąnarių uždegimo, normalizuoja virškinimą, mažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje. Dėka vitamino E, atkuriami plaukai, nagai ir oda. Kartu su cinku esantys liuteinas, zeaksantinas, beta karotinas, vitaminas A, E stiprina akių sveikatą.

Miego kokybė ir fizinė būkle. Sėklose gausu magnio ir kalio, kurie padeda sureguliuoti aukštą kraujo spaudimą. Teigiamai veikia fizinę būklę kas aktualu sportuojantiems žmonėms. Sėklose yra natūralaus triptofano, kuris pagerina miego kokybę ir padeda greičiau užmigti. Kartu su esančiu magniu, gali sustiprinti miego kokybę. Vyrams moliūgų sėklos itin naudingos dėl prostatos stiprinimo ir geresnės gyvenimo kokybės. Šios sėklos, turinčios skaidulų, baltymų, vitaminų, mikroelementų, padeda išlaikyti ilgiau sotumą. Sėklose yra arginino, jo dėka kraujagyslės yra sveikos ir padeda užtikrinti puikią kraujotakos veiklą.

Vitaminai ir Mineralai. Sėklose yra daug magnio. Šis mineralas sureguliuoja širdies veiklą ir stipriną centrinę nervų sistemą. Tai gali sumažinti staigaus širdies sustojimo, širdies priepuolių bei insulto riziką. Taip pat turtingos vitaminu K, fosforu, manganu, geležimi, variu. Keletas tyrimų parodė, kad pastoviai vartojant moliūgų sėklas, gali pagerinti šlapimo pūslės funkciją. Moliūgų sėklos yra puikus B grupės vitaminų šaltinis.

Vartojimo/Apribojimai. Kam nerekomenduotina vartoti moliūgų sėklų? Kas turi pepsinę opą, žemą kraujospūdį, alergiją.


Sertifikatai:
Ekologiškas produktas: LT-EKO-001.440-0001083.2024.00
3,19 € 2,55 € /vnt
Jakutiškių g., Jakutiškiai, Lietuva, 20301
1249857
Kęstutis Zinkevičius
+37061081052
Pristatymo informacija
Galimas pristatymas per DPD kurjerį, DPD paštomatą. Taip pat nemokamai Ukmergės mieste, iš anksto susitarus nemokamai ir Kaune, Jonavoje.
Pristatymo būdai:
  • DPD kurjeris - 5.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 40.00 €
  • DPD pickup paštomatai - 2.60 €. Nemokamas pristatymas nuo: 35.00 €
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 1.00 €
  • Pristatymas į namus - 0.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 20.00 €
  • LP Express paštomatai - 3.50 €. Nemokamas pristatymas nuo: 35.00 €

Kiti produktai iš

Loading...