Džiovinti svirpliai 400 ml

Džioviname standartinio dydžio, besparnius svirplius ir didelius svirplius, jau turinčius suformuotą egzoskeletą.

Prieš džiovinimą, svirpliai yra kruopščiai nuplaunami, o tik tuomet termiškai apdorojami ir lėtai džiovinami, siekiant maksimaliai išlaikyti visas naudingąsias maistines savybes.

Tik tokie, kruopščiai atrinkti, paruošti ir išdžiovinti svirpliai pasiekia Jūsų rankas. Džiovinti svirpliai džiovinti vabzdžiai standartinio dydžio, natūralus ir itin traškus vabzdžių baltymas, idealiai ir be didesnio vargo praturtins monotonišką mitybą, praturtindamas ją visais būtinaisiais vitaminais ir mikroelementais.

Trūksta minčių, kaip galima būtų panaudoti įsigytus natūralaus skonio džiovintus svirplius? Dėl savo švelnių organoleptinių savybių bei traškumo, džiovinti svirpliai idealiai tiks plačiam spektrui jūsų ruošiamų patiekalų, tokių kaip: blenderiuojami baltyminiai, žalieji ar vaisių kokteiliai, praturtinant kokteilius šaukštu džiovintų svirplių; sveikiems ir traškiems pusryčiams – džiovinti svirpliai gali būti naudojami kartu su sėklomis, dribsniais, džiovintomis ar šviežiomis uogomis, vaisiais, grūdinių kultūrų mišiniais; Gardžiausi Jūsų patiekalai ar salotos kuriuose reikia traškumo…

Džiovintus svirplius naudokite vietoje ar kartu su sėklomis, skrudintos duonos gabalėliais, grūdinių kultūrų mišiniais; Jūsų užkandžių stalui – standartinio dydžio natūralaus skonio džiovintus svirplius prasukite tarp pirštų ir mėgaukitės nepakartojamu saulėgrąžas ir skrudintus riešutus menančiu skoniu! Arba.. patys pagardinkite jūsų mėgstamais prieskoniais..

Tiesiog pasitelkite fantaziją ir pasinerkite į energine prasme turtingus eksperimentus ir naujus potyrius Jūsų virtuvėje.

12,00 € /ml
Merkio g. 87, Dargužiai, Varėnos r. sav. 65445, Lietuva, 65445
305379952
Viktorija Ražauskaite
+37063199779
Pristatymo informacija
Pristatymo būdai:
  • DPD pickup paštomatai - 4.50 €.
  • DPD kurjeris - 5.00 €.
  • Venipak paštomatai - 4.50 €.
  • Venipak kurjeris - 5.00 €.
Loading...