DŽIOVINTŲ PRODUKTŲ RINKINYS "ASORTI Nr.3"

DŽIOVINTŲ PRODUKTŲ RINKINYS „ASORTI Nr.3“

Medus arbatai 250 g

100 procentų natūralų, švelnaus skonio, šviesios spalvos ir klampios konsistencijos medų. Medus – kruopščiai atrinktas, suneštas iš anksti pavasarį pražydusių augalų nektaro. Labai vertingas, suteikia organizmui energijos ir stiprina imuninę sistemą. Termiškai neapdorotas, švelnus skonis, minimaliai įtakoją arbatos aromatui ir skoniui, o ir šviesi spalva praktiškai nekeičia arbatos spalvos. Toks medus idealiai pritaikytas saldinti arbatą. DEKRISTALIZUOTAS, apdirbus šią technologiją – medus nepraranda savo vertingų gydomųjų savybių, įgauna magiško nepakartojamo skonio. konsistencija nepakitusi išsilaiko metus ir daugiau. Obuolių traškučiai 80 g

Obuolių traškučiai – puikus užkandis visai šeimai išvykų metu, vitaminų ir energijos šaltinis mokinio priešpiečių dėžutėje bei sveikas pasirinkimas užklupus norui kažką užkąsti. Tai – energijos, vitaminų, mineralinių ir bioaktyvių medžiagų šaltinis. 100 g obuolių traškučių gaunama sudžiovinus 1 kg obuolių. Obuolių traškučiai turi daug skaidulinių medžiagų, kurios svarbios žarnyno veiklai.

Svarainių cukaitai 100 g

Svarainių cukatai – tai nepakartojamo skonio saldžiarūgštis skanėstas, kuris gali būti puikus vitaminų ir energijos šaltinis mokinio priešpiečių dėžutėje! Ar pastebėjote, kad kartais norisi sveikai pasmaguriauti? Todėl rekomenduojame šį produktą, kuris gali būti nepamainomas, kai norisi ko nors ypač gurmaniško. Šis skanėstas yra gausus vitaminų, mineralų ir bioaktyvių medžiagų, o taip pat ir puikus energijos šaltinis!

Džiovintų obuolių skiltelės 80 g

Džiovintų obuolių skiltelės – tai tradiciniai ir laiko patikrinti džiovinti obuoliukai. Galite jais pavaišinti draugus ir ne tik! Šis gardumynas tikrai suteiks daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Maloniai nustebsite, kokią galią turi džiovinti obuoliukai! Džiovinti obuoliai – tai nepakeičiamas užkandis visai šeimai. Šių natūralių skanumynų saujelėje yra gausu vitaminų! Be to, tai puikus energijos šaltinis mokinio priešpiečių dėžutėje, o spintelėje padėtas džiovintų obuolių maišelis yra puikus pasirinkimas netikėtai užklupus norui ką nors paskanauti, užsiplikyti arbatos ar išsivirti obuolių kompoto.

12,00 € /vnt
Urbelių 5A, 58406
LT100014247513
Ilona Jačunskienė
+37066177088
Pristatymo informacija
Pristatymo kainos Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią siunčiama siunta. Minimali užsakymo suma 10 eur. Pasirinkus kurjerio paslaugą, pristatymas vykdomas darbo dienomis iki 17 val. Kurjeris gali prašyti pateiktis asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą. Pastabos: *Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nesiunčiami ir siuntos nepristatomos. Į Venipak paštomatus pristatymo kaina nuo 3.98 Eur. Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 50 eur. Venipak kurjerio pristatymo kaina - nuo 7.50 Eur. Nemokamo pristatymo -nėra .Garantijos Visas prekes , kurias turime savo sandėlyje, Jums užsakius prekes ir apmokėjus užsakymą, jau kitą darbo dieną prekės ruošiamos išsiuntimui ir perduodamos kurjeriui, o Jums išsiunčiamas siuntos sekimo numeris. Visas prekes siunčiame iš Lietuvos. ________________________________________
Pristatymo būdai:
  • Venipak paštomatai - 3.98 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.50 €.

Kiti produktai iš

Loading...