MEDUS ARBATAI 250g.

„Pamilau iš pirmo karto ... “

 Norime pasiūlyti 100 procentų natūralų, švelnaus skonio, šviesios spalvos ir klampios konsistencijos medų.

Medus – kruopščiai atrinktas, suneštas iš anksti pavasarį pražydusių augalų nektaro. Labai vertingas, suteikia organizmui energijos ir stiprina imuninę sistemą. Termiškai neapdorotas, švelnus skonis, minimaliai įtakoją arbatos aromatui ir skoniui, o ir šviesi spalva praktiškai nekeičia arbatos spalvos. Toks medus idealiai pritaikytas saldinti arbatą.

DEKRISTALIZUOTAS, apdirbus šią technologiją – medus nepraranda savo vertingų gydomųjų savybių, įgauna magiško nepakartojamo skonio. konsistencija nepakitusi išsilaiko metus ir daugiau.

3,99 € /g
Urbelių 5A, 58406
LT100014247513
Ilona Jačunskienė
+37066177088
Pristatymo informacija
Pristatymo kainos Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią siunčiama siunta. Minimali užsakymo suma 10 eur. Pasirinkus kurjerio paslaugą, pristatymas vykdomas darbo dienomis iki 17 val. Kurjeris gali prašyti pateiktis asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą. Pastabos: *Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nesiunčiami ir siuntos nepristatomos. Į Venipak paštomatus pristatymo kaina nuo 3.98 Eur. Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 50 eur. Venipak kurjerio pristatymo kaina - nuo 7.50 Eur. Nemokamo pristatymo -nėra .Garantijos Visas prekes , kurias turime savo sandėlyje, Jums užsakius prekes ir apmokėjus užsakymą, jau kitą darbo dieną prekės ruošiamos išsiuntimui ir perduodamos kurjeriui, o Jums išsiunčiamas siuntos sekimo numeris. Visas prekes siunčiame iš Lietuvos. ________________________________________
Pristatymo būdai:
  • Venipak paštomatai - 3.98 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.50 €.

Kiti produktai iš

Loading...