Dovana - medus arbatai 250 g

DOVANĖLĖ KURI PRADŽIUGINS KIEKVIENĄ - 100 procentų natūralus, švelnaus skonio, šviesios spalvos ir klampios konsistencijos medus. Medus – kruopščiai atrinktas, suneštas iš anksti pavasarį pražydusių augalų nektaro. Labai vertingas, suteikia organizmui energijos ir stiprina imuninę sistemą.

Termiškai neapdorotas, švelnus skonis, minimaliai įtakoją arbatos aromatui ir skoniui, o ir šviesi spalva praktiškai nekeičia arbatos spalvos. Toks medus idealiai pritaikytas saldinti arbatą.

DEKRISTALIZUOTAS medus apdirbus šią technologiją, nepraranda savo vertingų gydomųjų savybių, įgauna magiško nepakartojamo skonio. konsistencija nepakitusi išsilaiko metus ir daugiau.

4,99 € /g
Urbelių 5A, 58406
LT100014247513
Ilona Jačunskienė
+37066177088
Pristatymo informacija
Pristatymo kainos Pristatymo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir šalies, į kurią siunčiama siunta. Minimali užsakymo suma 10 eur. Pasirinkus kurjerio paslaugą, pristatymas vykdomas darbo dienomis iki 17 val. Kurjeris gali prašyti pateiktis asmens tapatybę patvirtinanti dokumentą. Pastabos: *Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nesiunčiami ir siuntos nepristatomos. Į Venipak paštomatus pristatymo kaina nuo 3.98 Eur. Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 50 eur. Venipak kurjerio pristatymo kaina - nuo 7.50 Eur. Nemokamo pristatymo -nėra .Garantijos Visas prekes , kurias turime savo sandėlyje, Jums užsakius prekes ir apmokėjus užsakymą, jau kitą darbo dieną prekės ruošiamos išsiuntimui ir perduodamos kurjeriui, o Jums išsiunčiamas siuntos sekimo numeris. Visas prekes siunčiame iš Lietuvos. ________________________________________
Pristatymo būdai:
  • Venipak paštomatai - 3.98 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.50 €.

Kiti produktai iš

Loading...