Apie mus

Kauniečiai, Valensas ir Renata, atsikraustę į vienkiemį Šakių rajone, Beduonės kaime, pajuto gamtos, sulėtėjusio gyvenimo tempo ir kūrybos galias. Išmėginę keletą veiklų, patyrę keletą sėkmingų ir nesėkmingų nuotykių, kartą, 2015 metų Rugpjūtį, grįžę į Kauną, užtikome dėdę Remigijų Vaitiekūną, kepantį šakotį. Na, Renatą ir užkabino, sako - noriu. Pabandė - patiko, teko statyti pečių ir savo namuose. Sukasi, taškosi, kepa, kvepia, skanu ir įdomu, bet tuo pačiu kyla ir klausimai iš kur, kodėl, kas ir kaip. Kodėl tas šakotis toks svarbus lietuviams, kaip jis atsirado mūsų giminėje, kodėl kepame būtent jį iš milijono kitų kepinių, kodėl juo žavimės ne tik mes, bet ir mūsų svečiai. Taip po truputį, atsargiai, mokėmės ir tobulėjome, tęsdami šią šimtametę savo giminės tradiciją, pradėjome ne tik kepti šakočius, bet ir pasakoti kitiems rengdami šakočių kepimo edukacijas.

Kepame mažais kiekiais, įvairių dydžių šakočius iš natūralių produktų, todėl parduodame pagrinde pagal užsakymus ir pristatome arba siunčiame į įvairius Lietuvos miestus. Be to, kad tęsiame tradicijas, mėgstame ir eksperimentuoti - kepėme šakotį miške, dalyvavome šakočių kepimo čempionatuose, lietuvių bendruomenės šventėje Taline, kepėme šakotį su romu, citrina, su karamele, su produktais be glitimo ir laktozės.

Šakočių kepimo edukacijas rengiame savo namuose arba atvažiuojame į sutartą vietą su mobiliu pečiumi. Tokia pramoga puikiai tinka kai švenčiami gimtadieniai, šeimos, giminių, draugų, aktyvių žmonių susitikimai, įmonės šventės, miestelių šventės ir pan. Kepdami namuose, rodome ir visą tešlos maišymo procesą, ko negalima patirti kitur - tuo esame išskirtiniai, tačiau mums negaila dalintis ir kartais rengiame šakočio kepimo renginius į kuriuos atvyksta nemažai šakočio kepimo entuziastų, jau kepančių ar dar tik planuojančių kepti.

Mus galite sekti socialiniuose tinkluose:

facebook.com/gamtosgirnos

instagram.com/gamtos_girnos

Renata Rėklaitytė +37068540088

Pardavėjo produktai

Pristatymo informacija
Užsakymas įvykdomas per 2-3 darbo dienas (švenčių metu ilgiau) + siuntimo laikas. Siunčiame per kurjerius, paštomatu arba per autobusų siuntas. Galima atsiimti iš mūsų namų - Šakių raj., Beduonės k.2. 4,3 kg šakočius, didesnių kiekių įvykdymą ir pristatymą prašome derinti telefonu. Šakiuose, Liepalotuose, Lukšiuose galimas pristatymas į namus (vietinio pristatymo kaina - 2 Eur, nemokamas pristatymas nuo 50 Eur.).
Pristatymo būdai:
  • Omniva paštomatai - 5.00 €.
  • LP Express paštomatai - 5.00 €.
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • Venipak kurjeris - 6.00 €.
  • Omniva paštomatai - 4.00 €.
  • LP Express paštomatai - 4.00 €.
  • Pristatymas į namus - 1.00 €.
  • Omniva kurjeris - 7.00 €.
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapiai)

Pardavėjo paslaugos

Edukacija

Šakočio kepimo edukacija su mobiliu kepimo pečiumi
Šakių r. savivaldybė, Beduonės k.2, LT-71196
I (08-17) II (08-17) III (08-17) IV (08-17) V (08-17) VI (08-17) VII (08-17)
Min. 4 / Max. 100
Pavasaris Vasara Ruduo
Bankiniu pavedimu Atsiskaitymas vietoje

Edukacija

Šakočio kepimo edukacija nuo kiaušinio iki ragavimo
Šakių r. savivaldybė, Beduonės k.2, LT-71196
I (08-17) II (08-17) III (08-17) IV (08-17) V (08-17) VI (08-17) VII (08-17)
Min. 4 / Max. 10
Visus metus
Bankiniu pavedimu Atsiskaitymas vietoje

Atsiliepimai

Loading...