Daržovių duonelė su moliūgais, paprika ir cukinija

Turtingos maistinės sudėties daržovių duonelės – ne tik gardus, bet ir sveikas užkandis Jums ir Jūsų vaikams. Unikalios sudėties traškios MOLIŪGŲ, PAPRIKŲ IR CUKINIJŲ DUONELĖS, pagardintos vertingomis sėklomis – tai sveikas užkandis besirūpinantiems savo mityba. Moliūgų, paprikų ir cukininų duonelės turi daug skaidulinių medžiagų, kurios turi teigiamą poveikį savijautai. Tinka žaliavalgiams, veganams, vegetarams ir visiems besirūpinantiems savo savijauta bei ieškantiems naujų skonių.

Žemoje temperatūroje džiovinamos MOLIŪGŲ, PAPRIKŲ IR CUKINIJŲ DUONELĖS ne tik išsaugo svarbias maistines medžiagas bei vitaminus*, bet ir yra puikus skaidulų šaltinis. Nekeptos, be pridėto cukraus bei miltų. Valgykite daržovių duoneles vietoj įprastos duonos, skanaukite su šeima kaip traškų užkandį – vienas ar su Jūsų mėgstama užtepėle. Puikiai tiks iškyloms, vakarams su draugais ar vaikų užkandžių dėžutei.

Valgykite daržovių duoneles vietoje įprastos duonos, gardinkite jas savo mėgstama užtepėle, sūriu, medumi ar netgi džemu. Atraskite Jums patinkantį derinį, kuris džiugins namuose, darbe, iškylaujant arba į užkandžių dėžutes. Suvalgius vos kelias riekeles daržovių duonelės, Jūs nepastebėdami suvartosite dalį rekomenduojamos skaidulinių medžiagų normos ir pagerinsite savo savijautą, įsikrausite energija. Mes siūlome Jums bent kelis kartus per savaitę suvalgyti po 1-2 riekeles ir taip praturtinti savo mitybą. Dėl džiovinimo žemoje temperatūroje, duoneles gali valgyti žaliavalgiai, veganai, vegetarai, savo savijauta besirūpinantys bei visi naujų skonių ieškantys valgytojai.

Sudėtis: moliūgai (46 %), paprikos (17 %), cukinijos (7 %), sėklų mišinys (20 %): sezamų sėklos (29 %), saulėgrąžų branduoliai (25 %), linų sėmenys (25 %), kanapių sėklos (10 %), moliūgų sėklos (10 %), druska (0,8 %), malti juodieji pipirai (0,2 %).

Pakuotė - 100 g.

3,00 € /vnt
Šunykštos g., Bebrūnai, Anykščių rajono savivaldybė, 29257
LT100011558814
Vilma Tocionytė
+37060622646
Pristatymo informacija
Trečiadieniais produktus pristatome į Vilnių, ketvirtadieniais į Kauną. Į kitus miestus siunčiame: Omniva paštomatas - 3 Eur; Kurjeris - 9 Eur. Užsakymus nuo 30 Eur pristatome nemokamai.
Pristatymo būdai:
  • Pristatymas į namus - 5.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 30.00 €
  • Omniva paštomatai - 3.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 30.00 €
  • Omniva kurjeris - 9.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Atsiėmimas vietoje - 1.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 1.00 €
Loading...