Medalių kabykla "Bėgikai"

Pagrindas 6 mm storio drėgmei atspari fanera
Spalva Natūralios medienos spalva
Matmenys 50cm : 33cm

Medalių kabykla - tai puiki ir originali dovana kiekvienam sporto entuziastui ar kitam daug pasiekimų turinčiam žmogui, kuris savo kolekcijoje yra sukaupęs daug medalių, tačiau neturi jų eksponavimo vietos. Būtų apmaudu, jeigu tokie svarbūs laimėjimai nugultų spintoje, giliame stalčiuje ar kitame tamsiame kampelyje. Stilingos medalių kabyklos gali tapti gražia interjero detale ir suteikti namams išskirtinumo.

Tvirtinimo detalės prie gaminio nepridedamos. Individualus produktas derinamas privačiai.

Pateikus užsakymą, elektroniniu paštu ismanusjaunimas@gmail.com prašome nurodyti pageidaugamą vardą lentelėje ir pasirinktą sporto šaką, pavyzdžiui, "Barbora, Bėgimas".

20,00 € /vnt
Pristatome per 5-8 dienas
Varpo g. 20-2, Kudirkos Naumiestis, 71317
303308821
Aurimas Staugaitis
+37066275890
Pristatymo informacija
Prekės pirkėjui perduodamos būstinėje Kudirkos Naumiestyje, Šakių rajone, arba jos pristatomos pirkėjui jo nurodytu adresu. Gaminiai gabenami naudojantis kurjerio paslauga arba paštomatais. Pasirinkus kurjerio paslaugas, prekės yra pristatomos pirkėjo nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai pardavėjas neturi pagaminęs reikiamo prekių kiekio, o pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Pristatymo būdu pasirinkus paštomatą, prekės išsiunčiamos Omniva, DPD arba Venipak paštomatu. Prekių pristatymas ir surinkimas iš paštomatų vyksta pagal siuntų pristatymo ir surinkimo tvarkaraštį. Tvarkaraščius galima rasti oficialiose vežėjo paslaugų svetainėse https://www.omniva.lt/, https://www.dpd.com/lt/lt/ arba https://venipak.lt. Siunta laikoma kiekviena atskira siunta ir jos siuntimas pirkėjui apmokestinamas pagal siuntos dydį S, M arba L.
Pristatymo būdai:
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • Venipak paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD pickup paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €

Kiti produktai iš

Loading...