Medinė pieštukinė

Ši medinė pieštukinė sudaryta iš vienos platformos, kojelių, kurios ją pakelia, ir septynių skyrelių skirtingoms kanceliarijos prekėms susidėti. Jos pagrindą sudaro natūrali mediena, kuri daugelį metų laikoma viena vertingiausių. Pieštukinė pagaminta iš ekologiškų medžiagų ir yra itin tvirta bei ilgaamžė. Tai puiki idėja ieškantiems praktiškos minimalistinio ar skandinaviško dizaino dovanos. Taip pat tai gali būti inovatyvi verslo dovana vadovui ar kolegai.

Naudojant šią pieštukinę darbo vieta atrodys tvarkingesnė, o mėgstami rašikliai, lapeliai užrašams ir kiti daiktai turės savo vietą. Šis uosio medienos kanceliarinių priemonių laikiklis suteiks darbo stalui originalumo ir elegancijos pojūtį.

Pagrindas Uosio mediena (klijuota)
Spalva Natūralios uosio medienos spalva
Matmenys 38cm : 14cm, storis - 2cm, aukštis su kojelėmis - 5cm

Individualus produktas derinamas privačiai.

40,00 € /vnt
Pristatome per 3-4 dienas
Varpo g. 20-2, Kudirkos Naumiestis, 71317
303308821
Aurimas Staugaitis
+37066275890
Pristatymo informacija
Prekės pirkėjui perduodamos būstinėje Kudirkos Naumiestyje, Šakių rajone, arba jos pristatomos pirkėjui jo nurodytu adresu. Gaminiai gabenami naudojantis kurjerio paslauga arba paštomatais. Pasirinkus kurjerio paslaugas, prekės yra pristatomos pirkėjo nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai pardavėjas neturi pagaminęs reikiamo prekių kiekio, o pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Pristatymo būdu pasirinkus paštomatą, prekės išsiunčiamos Omniva, DPD arba Venipak paštomatu. Prekių pristatymas ir surinkimas iš paštomatų vyksta pagal siuntų pristatymo ir surinkimo tvarkaraštį. Tvarkaraščius galima rasti oficialiose vežėjo paslaugų svetainėse https://www.omniva.lt/, https://www.dpd.com/lt/lt/ arba https://venipak.lt. Siunta laikoma kiekviena atskira siunta ir jos siuntimas pirkėjui apmokestinamas pagal siuntos dydį S, M arba L.
Pristatymo būdai:
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • Venipak paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD pickup paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €

Kiti produktai iš

Loading...