Raidė - taupyklė

Medinė raidė - taupyklė – tai tvirtas, stilingas ir praktiškas produktas, pagamintas iš ąžuolo masyvo.  Jos pagrindą sudaro natūrali mediena, kuri gali būti šlifuojama, lakuojama ar kitaip apdirbama. Nors medienos apdorojimo procesas užtrunka ganėtinai ilgą laiko tarpą, ši medžiaga jau daugelį metų laikoma viena vertingiausių. Pagrindiniai medžio gaminių privalumai - tai aukšta kokybė, patvarumas ir ilga tarnavimo trukmė.
Tai unikali dovana kiekvienam vaikui nuo mažumės pradedančiam kaupti pinigėlius. Taupyklės priekinė detalė pagaminta iš organinio stiklo tam, kad būtų galima aiškiai stebėti jos pilnėjimo procesą, o tai išties motyvuoja! Konstrukcija nesudėtinga, nereikalaujanti papildomų pastangų bandant iškratyti sukauptus pinigus, juos lengva išimti atsukus priekinius varžtelius!

Pagrindas Ąžuolo mediena (klijuota), organinis stiklas
Spalva Natūralios ąžuolo medienos spalva
Matmenys 20cm : 26cm, storis - 4cm

Individualus produktas derinamas privačiai. Pateikus užsakymą, elektroniniu paštu ismanusjaunimas@gmail.com prašome nurodyti pageidaujamą taupyklės raidę, pavyzdžiui, "A".

28,00 € /vnt
Pristatome per 5-8 dienas
Varpo g. 20-2, Kudirkos Naumiestis, 71317
303308821
Aurimas Staugaitis
+37066275890
Pristatymo informacija
Prekės pirkėjui perduodamos būstinėje Kudirkos Naumiestyje, Šakių rajone, arba jos pristatomos pirkėjui jo nurodytu adresu. Gaminiai gabenami naudojantis kurjerio paslauga arba paštomatais. Pasirinkus kurjerio paslaugas, prekės yra pristatomos pirkėjo nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai pardavėjas neturi pagaminęs reikiamo prekių kiekio, o pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Pristatymo būdu pasirinkus paštomatą, prekės išsiunčiamos Omniva, DPD arba Venipak paštomatu. Prekių pristatymas ir surinkimas iš paštomatų vyksta pagal siuntų pristatymo ir surinkimo tvarkaraštį. Tvarkaraščius galima rasti oficialiose vežėjo paslaugų svetainėse https://www.omniva.lt/, https://www.dpd.com/lt/lt/ arba https://venipak.lt. Siunta laikoma kiekviena atskira siunta ir jos siuntimas pirkėjui apmokestinamas pagal siuntos dydį S, M arba L.
Pristatymo būdai:
  • Atsiėmimas vietoje - 0.00 €.
  • Venipak paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD pickup paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva paštomatai - 2.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Omniva kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Venipak kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • DPD kurjeris - 7.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €

Kiti produktai iš

Loading...