Slyvų pastilės (juostelės) su cinamonu

Iš saulės nunokintų slyvų pagamintos pastilės (juostelės) – tai gardus, išpuoselėto skonio užkandis, kuriame nerasite jokių dirbtinių dažiklių, aromato ar skonio stipriklių. Be pridėtinio cukraus, tik džiovintų datulių saldumu papildytos pastilės (juostelės) – vertingas ir sveikas pasirinkimas Jums ir Jūsų vaikams. 

Slyvų pastilės – tai natūralus burnoje tirpstantis užkandis, pagamintas tik slyvų. Žiupsneliu cinamono pagardintos iš šviežių trintų slyvų, taip išsaugant visa, kas vertinga, pagamintos pastilės (juostelės) nustebins ir sužavės maloniu saldžiarūgčiu skoniu. Jokio pridėtinio cukraus, gardų saldumą, kurį jau pamėgo mažieji ir didesnieji degustatoriai, juostelėms suteikia mūsų slaptas ingredientas – datulės. Tai vertingas užkandis, kuriame nerasite jokių dirbtinių dažiklių, aromato ar skonio stipriklių. Braškių juostelėse nėra gliuteno, laktozės, konservantų, dažiklių, pridėtinių, kvapų, GMO. Džiovinta 35oC temperatūroje, todėl puikiai tinka žaliavalgiams. Be pridėtinio cukraus, tik džiovintų datulių saldumu papildytos juostelės – gardus ir sveikas pasirinkimas.

Sudėtis: slyvos (85%), datulės (13%), maltas cinamonas (2%).

Pakuotėje 60 g.

3,00 € /vnt
Šunykštos g., Bebrūnai, Anykščių rajono savivaldybė, 29257
LT100011558814
Vilma Tocionytė
+37060622646
Pristatymo informacija
Trečiadieniais produktus pristatome į Vilnių, ketvirtadieniais į Kauną. Į kitus miestus siunčiame: Omniva paštomatas - 3 Eur; Kurjeris - 9 Eur. Užsakymus nuo 30 Eur pristatome nemokamai.
Pristatymo būdai:
  • Pristatymas į namus - 5.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 30.00 €
  • Omniva paštomatai - 3.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 30.00 €
  • Omniva kurjeris - 9.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 50.00 €
  • Atsiėmimas vietoje - 1.00 €. Nemokamas pristatymas nuo: 1.00 €
Loading...